Gembird MUS-3B-02 Optical mouse Black
| All | |
| Brutokaal | 0.065 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 130 mm |
| Gross height (mm) | 185 mm |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Muud funktsioonid | Plug and Play - no drivers required. No mouse pad required. Interface: USB, 1.35m cable. |
| Netokaal | 0.055 kg |
| Number of buttons | 3-button NULL |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 1597 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer product name | MUS-3B-02 |
| Seadme tüüp | Optical mouse |
| Taara kaal (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00108225 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: gembird mus-3b-02 optical mouse black, mus-3b-02, gembird, hiired







